24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

12. D. Bártek , 15. M. Žák , 67. M. Žák , 80. J. Švanda , 83. M. Žák - 64. K. Jilg , 66. K. Jilg
14

Pohledec si připsal proti Křoví domácí výhru v poměru 5:2

Domácí o dva góly lepší

Zápas začal svižně a už v 12. minutě se Pohledec-Křoví dostal do vedení. Dominik Bártek se trefil do sítě soupeřova brankáře a otevřel skóre na 1:0. Pouze o tři minuty později se Michal Žák chopil příležitosti a zvýšil náskok na 2:0 ve prospěch Pohledce-Křoví.

Domácí rozhodli v závěru druhé půle

Ve druhé půli se však soupeř začal probouzet. V 64. minutě snížil Karel Jilg na 2:1 a o pouhé dvě minuty později se Jilg znovu prosadil a vyrovnal na 2:2. Soupeř se tak dostal zpět do hry a zdálo se, že utkání může skončit jakýmkoli směrem.

Avšak Pohledec-Křoví ukázal svou odhodlanost a ve 67. minutě Michal Žák svou druhou brankou večera vrátil svému týmu vedení 3:2. Tato branka byla pro Pohledec-Křoví důležitým impuls pro zbytek zápasu.

Ve 80. minutě se na scéně objevil Jiří Švanda a svým gólem zajistil Pohledci-Křoví dvoubrankový náskok. Skóre se tak měnilo na 4:2. Závěrečnou třešničkou na dortu byla branka Michala Žáka, který ve 83. minutě dokonal svůj hattrick a potvrdil vítězství Pohledce-Křoví. Výsledkem 5:2 se ukončil tento vyrovnaný a dramatický zápas.

TJ Pohledec
M. Hájek [-] - M. Žák [-] (85. M. Fajmon [-] ) , T. Šolc [-] (46. J. Švanda [-] ) , D. Bártek [-] , L. Jambor [-] , A. Jinek [-] , J. Beneš [-] , L. Novotný [-] , V. Šaroun [-] , J. Pustina [-] , T. Hromádka [-]

TJ Sokol Křoví
F. Mičánek [-] - J. Bartošek [-] , . Maloň [-] , L. Mencler [-] , R. Datinský [-] - K. Jilg [-] , J. Macholán [-] , L. Valach [-] - P. Karmazín [-] , R. Dvořáček [-]

Počet diváků: 68. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - SKALNÍK Petr (N), ŠAJNER Michal (N).