21.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Rudolec zvítězil ve Velké Losenici

13

Velká Losenice si připsala proti Rudolci porážku na svém hřišti v poměru 0:2

Hosté o dva góly lepší

Velká Losenice přivítala na svém hřišti fotbalisty z Rudolce. V minulém kole si Velká Losenice připsala porážku na půdě posledních Počítek v poměru 2:5. Rudolec také na body nedosáhl, když prohrál v Křižanově B 2:0. Na podzim se radovali z výhry 7:1 hráči z Rudolce. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí počasí. Začátek zápasu se vydařil lépe hostům, které poslal v 5. minutě do vedení Pavel Čejka -0:1. Domácí se sice snažili o vyrovnání, ale v koncovce byli bezzubý. Hosté byli přeci jen efetivnější, což potvrdil ve 21. minutě Vladimír Musil -0:2. Hosté toto vedení do konce poločasu udrželi a měli nakročeno  k venkovní výhře.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Druhý poločas nepřinesl žádnou branku ač příležitosti ke skórování byly. Jenže pozorné obrany i brankáři obou týmů žádný obdržený gól nedopustil. Hostujícímu týmu to ale vadit nemuselo, protože si přenesli do druhého poločasu dvougólové vedení, které také nakonec s přehledem uhájil a připsali si tak tři body za výsledek 0:2.