20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Velké Meziříčí C doma přehrálo Březí-Březské

16

Velké Meziříčí C si připsalo proti Březí-Březské  opět domácí výhru

Domácí o dva góly lepší

Velké Meziříčí C přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Březí-Březské. Na podzim se oba celky rozešly smírnē 2:2.. Začátek utkání vyšel lépe domácím, když již ve 2. minutě otevřel skóre kanonýr Ondřej Pospíšil -1:0. Ve 26. minutě přidal druhou branku Pavel Mezlík, který nasměroval domácí celek k dalšímu vítězství -2:0.

Domácí ještě skóre navýšii

Ve druhé polovině domácí pokračovali v kanonádě. Nejprve v 53. minutě zvýšil na 3:0 Libor Smejkal a v 57. minutě to bylo zásluhou Ladislava Krejčího 4:0. V 60. a 63. minutě přidal další dvě branky Ondřej Pospíšil, který tak zaznamenal hattrick. Na konečných 7:0 pak uzavřel skóre Lukáš Chalupa.