15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Velká Losenice otočila zápas s Křovím

19

Velká Losenice si na svém hřišti připsala proti Křoví výhru 6:3

Hosté o gól lepší

Velká Losenice přivítala na svém hřišti fotbalisty z Křoví. Na podzim se oba celky rozešli smírně po bezbrankové remíze 0:0. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel skvěle hostům, které poslal do vedení ve 2. minutě Karel Jilg -0:1. Ve 21. minutě navíc hosté přidali další branku, kterou vstřelil Jakub Hanus a hosté měli našlápnuto k výhře. Přesto domácí bojovali a ve 27. minutě snížil Radek Kamarád -1:2. Jenže o minutu později vrátitil hostům vedení o dvě branky opět Jakub Hanus -1:3. Ve 44. minutě pak domácí vrátil do zápasu Marek Sobotka -2:3.

Domácí otočili vývoj druhé půle

Ve druhém poločase se domácí dočkali ve 48. minutě vyrovnávací branky, kterou vstřelil Petr Bureš -3:3. V 57. minutě pak domácí dokonalí obrat, když se podruhé v zápase prosadil Radek Kamarád -4:3. Domácí využili euforii a nadále navyšovali skóre. V 70. minutě utekli domácí na rozdíl dvou branek, když se trefil Pavel Kamarád -5:3. V 83. minutě pak pečetil skóre Aleš Stejskal -6:3.

TJ Velká Losenice
J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , M. Sobotka [-] , D. Baránek [-] (71. O. Augustin [-] ) , R. Kasal [-] , P. Kamarád [-] (71. R. Čihák [-] ) , R. Kamarád [-] (83. M. Bratršovský [-] ) , R. Pátek [-] (55. A. Stejskal [-] ) , P. Zástěra [-] , P. Bureš [-] (55. Z. Pospíchal [-] ) , P. Mach [-]

TJ Sokol Křoví
F. Mičánek [-] - A. Sus [-] , L. Valach [-] , J. Macholán [-] , T. Panáček [-] , J. Hanus [-] , L. Mencler [-] , J. Dolníček [-] , . Maloň [-] , K. Jilg [-] , R. Datinský [-]

Hráči zápasu: R. Kamarád .
Počet diváků: 54. Rozhodčí: KREJČÍ Vlastimil - PÁTEK Tomáš (N), POSPÍCHAL Petr (N).