26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Osová Bítyška v nastavení zachránila bod

13

Ve 26. kole se střetla Osová Bítyška s Jiskrou Vír. Šlo o souboj ze středu tabulky.

Přetahovaná o skóré

Vír první poločas začal skvostně. Už v 1. minutě poslal Dominik Fiala Jiskru do vedení. Domácí hráči ale po chvíli rychle stav utkání otočili. Nejprve na 1:1 vyrovnal Marek Vařílek ve 22. minutě. Tento hráč zápas obrátil ve 24. minutě, protože se trefil podruhé. Hosté ale do přestávky ještě dokázali vyrovnat. Ve 37. minutě se to povedlo hostujícímu záložníkovi Vladimíru Sedlerovi. První poločas tak skončil 2:2 a diváci rozhodně neviděli špatný poločas.

Vyrovnání v nastavení

Ve druhém poločase byla Jiskra o trochu lepší. V 53. minutě totiž se prosadil střídající útočník Martin Ondráček. Domácí Bítyška dlouho nemohla na tento gól najít odpověď. Už to vypadalo, že si hosté odvezou vítězství 3:2, ale to se nakonec v nastavení změnilo. V 92. minutě se totiž prosadil domácí Jan Pohl a zařídil tak alespoň bod Osové Bítyšce. Zápas to byl plný zvratů, diváci se rozhodně nenudili.