20.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

Jiskra doma vysoko zvítězila

13. D. Lahodný (p.) , 34. F. Kintr , 36. D. Lahodný , 37. J. Tomášek , 40. J. Sedler , 55. D. Lahodný , 75. J. Sedler - 3. D. Dřímal , 14. J. Hejtmánek , 48. M. Koukola (p.) , 57. M. Koukola
18

Zápas 20. kola mezi Jiskou Vír a hosty z Jívoví byl velmi zajímavý. Diváci v tomto zápase viděli gólové hody.

Gólový náskok Jiskry

Jiskra Vír šla do zápasu jako favorit, ale tuto roli se jim nepodařilo naplnit. Už ve 3. minutě domácí zmrazil David Dřímal. Tohle ale Jiskru nepoložilo, protože ve 13. minutě domácí dostali nabídku pokutového kopu. Penaltu proměnil David lahodný, a tak se skóré vyrovnalo. Jenže další minutu hostující Jívoví opět vedlo. Na 2:1 pro hosty zvyšoval hostující Jan Hejtmánek. Domácímu týmu se ve 34. minutě povedlo vyrovnat, zařídil to domácí útočník Filip Kintr. Ve 36. minutě to bylo 3:2 pro domácí, protože branku vstřelil autor 1. gólu, David Lahodný. O minutu na to dokázal Jiří Tomášek zvýšit náskok domácích už o dvě branky. Když probíhala 40. minuta, tak to bylo už 5:2 pro Jiskru. Trefil se Jakub Sedler. Tímto výsledkem skončil tedy 1. poločas. Jiskra si tak přenesla do 2. půle třígólový náskok.

Domácí udrželi gólový náskok

Jívoví 2. poločas začalo výborně. Už ve 48. minutě dostalo možnost kopat také pokutový kop. Penaltu dokázal přetavit v gól hostující kapitán MIroslav Koukola. Jenže hosté v 55. minutě opět prohrávali o tři góly. Trefit se dokázal domácí obránce a kapitán David Lahodný, který tak už dokázal dát svůj třetí gól v zápase. Na tuto branku ještě hosté rychle zareagovali, protože v 57. minutě vsítil svůj 2. gól v zápase Miroslav Koukola. To bylo ale ze strany hostů všechno. Domácí ještě dokázali dát v 75. minutě 7. branku. Autorem této trefy je Jakub Sedler, který je také dvougólový střelec. Toto byl poslední gól tohoto utkání, a tak domácí Jiskra porazila krčící se hosty z Jívoví na posledním místě poměrem 7:4.