19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Nová Ves doma těsně vyhrála

16

Nová Ves v 19. kole doma narazila na hosty z Radostínu nad Oslavou. Nová Ves šla do zápasu s jasným cílem urvat všechny 3 body. Díky brzkému gólu v úvodu a celý zápas tento náskok bránila

Rychlý gól Nové Vsi

Rezerva Nové Vsi do tohoto utkání vstoupila výborným způsobem. Už ve třetí minutě domácí mohli slavit, protože se do branky hostů trefil Filip Chalupa. Zápas se dále nesl v docela dobrém tempu. A protože v prvním poločase hosté z Radostína nad Oslavou nedokázali najít recept jak vyrovnat stav skóré, tak rezerva Nové Vsi šla do druhého poločasu s jednogólovým náskokem 1:0. Hosté z Radostína přesto stále měli velkou šanci ze zápasem něco udělat.

Vítězství domácích

Domácí rezerva Nové Vsi šla do druhého dějství v tomto zápase s polštářem v podobě vedoucí branky hned z úvodu utkání. Opět se tento poločas odehrál v docela slušném tempu. Bohužel Radostín nad Oslavou ale nedokázal překonat domácí obranu, a tak z Nové Vsi odjíždí s prázdnou. Nová Ves tak doma opět vyhrála, tentokrát poměrem 1:0. Domácí si tak zapisují další tři cenné body a upevnili si místo ve středu tabulky. Hosté z Radostína se aktuálně nachází na 10. místě, ale musí se ohlížet za sebe, neboť soupeři na Radostín ztrácejí jeden nebo dva body.