15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Tři body zůstaly na Budíně

11

V posledním utkání 15. kola se utkaly rezervy Žirovnice a Pacova. Na podzim zvítězil Pacov, nyní se výsledek obrátil.

Tři body pro domácí

Juniorka žirovnického Slavoje přivítala, trošku netradičně v neděli, pacovské béčko. V prvním poločase jsme mohli vidět převahu domácích, ovšem plnou zbytečných nepřesností a slibných šancí, které ztroskotaly buď v koncovce nebo v předfinální fázi. Dvě z těchto šancí ovšem pro domácí dopadly dobře. Prvně v 11. minutě Drápal přehodil hostujícího gólmana a poslal domácí do vedení. Ve 30. minutě zvýšil P. Kolář a už to vypadalo, že do šaten se půjde za tohoto stavu. Před koncem poločasu však hosté ještě stihli vstřelit kontaktní gól o který se postaral kapitán Pučálek a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Druhý poločas začal trošku překvapivě převahou hostů, kteří ovšem selhávali v koncovce a v 57. minutě přišel rozhodující gól. P. Kolář svým druhým gólem v zápase posunul skóre na 3:1 pro žirovnický Slavoj a domácí už tento náskok uhájili až do konce zápasu.

FC Slavoj Žirovnice B
V. Kolář [-] - V. Rušil [-] (65. V. Cajz [-] ) , P. Kolář [-] , M. Drápal [-] (11. J. Metlička [-] ) , V. Hadrava [-] , M. Němeček [-] , V. Novotný [-] , O. Kolář [-] , P. Rysl [-] , M. Jirsa [-] , D. Bednář [-]

TJ Slavoj Pacov B
O. Svoboda [-] - D. Přibyl [-] (65. A. Tenkl [-] ) - M. Pučálek [-] , I. Matijko [-] (46. L. Šlechta [-] ) , R. Flígr [-] (69. P. Petrů [-] ) , J. Rathouský [-] (65. E. Mareš [-] ) , J. Kučera [-] , P. Plášil [-] , L. Šlechta [-] , J. Přibyl [-] , M. Bezemek [-] (69. P. Novotný [-] )

Počet diváků: 50. Rozhodčí: OBRANEC Dušan - KOLÁŘ Zdeněk (N), PRAVEČEK Jaroslav (N).