15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Utkání týmů ze dna tabulky vyznělo lépe pro domácí

11

Další víkendové utkání se odehrálo v Jiřicích mezi domácím A-týmem a Ústrašínem.

První branky se ujal Příhoda

První půli zápasu ovládli domácí, kteří již ve 13. minutě vedli 1:0. Jiřice vyvezli balon po levé straně a centrovali do vápna, ale hostující stoper centr zpracoval pro sebe. Chystal se balon dostat za každou cenu pryč. Domácí Příhoda však vystihl jeho plány, míč pohotově zachytil a pálil. Poslal tak jiřické do vedení. Bojovný první poločas skončil 1:0.

Po srovnání rozhodl zápas Bětuňák

Do druhé poloviny vstoupili lépe hosté, domácí naopak vyklidili pole. Hosté se tak v pětašedesáté minutě dotáhli na 1:1. Kubík prošel z levé strany se štěstím přes domácí tři obránce a trefil míč na přední tyč po pravici brankáře. Jiřice se rychle vzpamatovaly a vzaly utkání do svých rukou. V 70. minutě dostal míč Příhoda, který přehodil obranu a sám z boku nahrával z pravé strany před branku na Bětuňáka, jenž dorážel do prázdné brány. Domácí si tak vybojovali tři důležité body.

SK Jiřice
L. Podoba [-] - T. Jůzl [-] (46. P. Novák [-] ) , D. Vincenc [-] , M. Jirků [-] (60. B. Bětuňák [-] ) , P. Příhoda [-] , J. Dvořák [-] , F. Klíma [-] (46. J. Matějka [-] ) , R. Čepl [-] , M. Sadský [-] , M. Jelínek [-] (73. T. Jiroušek [-] ) , J. Řezáč [-]

TJ FC Ústrašín
D. Rohovec [-] - J. Procházka [-] , J. Kubík [-] , R. Popelka [-] , A. Baziuk [-] , T. Kubiska [-] , D. Bílý [-] , P. Nápravník [-] , D. Starý [-] , D. Vyhnálek [-] (15. J. Vrátný [-] ) , L. Vanhasselle [-]

ŽK: 60. J. Kubík .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: SOUČEK Libor - SADSKÝ Stanislav (N), ŠNICER Jan (N).