12.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

39. V. Zach , 45. R. Čepl (vl.) , 47. P. Jiřík - 32. M. Jirků , 48. M. Sadský
13

Po zimní pauze nastoupili na hřiště ve Speřicích proti domácímu B-týmu Jiřice.

Prohrávající Jiřice stačily před koncem prvního poločasu otočit výsledek

V sousedským derby před solidní diváckou kulisou začali lépe hosté, kteří se po nedorozumění domácích obránců ujali vedení ve 32. minutě po samostatném nájezdu M. Jirků. Domácím se podařilo výsledek utkání do poločasu ještě otočit pěknou střelou Zacha ve 39. minutě a střelou M. Pohana, kterou si hostující gólman Čepl srazil do vlastní branky.

Ve druhé půli hosté pouze snížili

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a ve 47. minutě zvýšili pěknou střelou Jiříka na 3:1, ale již ve 48. minutě po další chybě domácích obránců snížil M. Sadský do prázdné branky na 3:2. V dalším průběhu utkání již branka nepadla, i když si obě mužstva několik příležitostí vytvořila.

TJ Dálnice Speřice B
Jiří Menšík (trenér TJ Dálnice Speřice B): S výkonem týmu v úvodním zápase jsem spokojený. Jiřice jsou na začátek velmi těžký soupeř. Trošku nás překvapili defenzivnějším způsobem hry, kterému jsme se přizpůsobili hrou více po krajích hřiště, což nutilo Jiřice k většímu běhání. Nakonec tato naše trpělivá a kvalitní hra vedla ke gólům. (zdroj: sperice.cz)

D. Tkadlec [-] - D. Moravec [-] (46. M. Fejt [-] ) , V. Ganobjak [-] , V. Zach [-] , M. Pohan [-] (46. M. Čermák [-] ) - P. Nápravník [-] , J. Moravec [-] (72. J. Hnát [-] ) , P. Jiřík [-] , J. Merunka [-] - T. Marek [-] (46. P. Soukup [-] ) , J. Boček [-] (65. J. Holenda [-] )

SK Jiřice
R. Zabloudil [-] - D. Vincenc [-] , P. Příhoda [-] , M. Jirků [-] , M. Sadský [-] , J. Dvořák [-] , F. Klíma [-] (82. M. Menšík [-] ) , J. Řezáč [-] , J. Vincenc [-] , M. Jelínek [-] (82. P. Novák [-] ) , R. Čepl [-] (57. V. Zach [-] )

Počet diváků: 110. Rozhodčí: SEDLÁK Pavel - ŠTĚPÁNEK Martin (N), SADSKÝ Stanislav (N).