13.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Svatá Maří se nevzdala a bere bod se Strunkovicemi

23. M. Jílek , 26. M. Jílek , 32. S. Pelech - 37. P. Sýs (p.) , 60. V. Vondrášek , 83. V. Vondrášek
15

Opět se jediný nedělní duel prachatické okresní soutěže rozehrál ve Strunkovicích, kde místní rezerva vyzvala Svatou Maří.

Napínavé utkání

Od prvních minut měli převahu domácí, ale branka přišla až po dvaceti minutách hry, kdy se během tři minut dvakrát prosadil Jílek a když ve 32. minutě dal na 3-0 Pelech, zdálo se být, že půjde o jasnou záležitost. Hosté ale dostali ještě v poločase šanci snížit, kterou využil hostující Sýs. Ve druhé půli naopak tlačili hosté, kteří se v 60. minutě dočkali snížení a v 83. minutě vyrovnali, když se o obě trefy postaral Václav Vondrášek. V závěru ale ještě měli jednu šanci domácí, ale Pelech sám proti brankáři netrefil.