12.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Lažiště padlo ve Strunkovicích

60. M. Jílek , 65. J. Hálek , 67. M. Kochma , 88. M. Kochma - 1. L. Pecka , 78. L. Pecka , 83. L. Pecka
13

Prachatická okresní soutěž měla na programu v neděli jediný duel, přesto to byl ten nejzajímavější. Rezerva Strunkovic přivítala Lažiště.

Rychlá branka

Kdo se zapomněl po výkopu u stánku s jídlem, mohl litovat. Už po pár vteřinách se totiž prosadil hostující střelec Luboš Pecka. Branka odšpuntovala zápas plný šancí, ve kterém měli navrch domácí, ale první poločas už branku nenabídl a fanoušci si museli počkat na druhý poločas.

Čas na přestřelku

Ten začal ve stejném stylu, ale branka přišla až po patnácti minutách, když za domácí vyrovnal Jílek. Navíc domácí za dalších pět minut, díky Hálkovi, otočili stav utkání ve svůj prospěch. Než se Lažiště nadálo, už to bylo o dvě branky, když se po dalších dvou minutách prosadil Kochma. Za sedm minut tedy Strunkovice otočily z 0-1 na 3-1. Hosté ale nesložili zbraně a v 78. minutě kontroval Pecka svojí druhou brankou. Hráči Lažiště vrhli vše do útoku a v 83. minutě přišla vyrovnávací branka a trefil se kdo jiný, než Luboš Pecka. Domácí se ale s remízou nesmířili a tak těsně před koncem zápasu to na sebe vzal Kochma, který zajistil domácím tři body za výhru 4-3.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek: Zápas na obě strany přinesl výbornou podívanou. My jsme ale měli více ze hry, více šanci a zaslouženě jsme vyhráli.

A. Kašpar [-] - R. Landgráf [-] , R. Rebeta [-] , M. Kochma [-] , O. Jílek [-] , J. Hálek [-] , S. Pelech [-] , R. Žurek [-] , R. Kašpar [-] , M. Kašpar [-] , M. Jílek [-]