10.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Zdíkov vyloupil Dub

53. J. Tesař - 23. J. Vašíček , 37. T. Juráš (vl.) , 48. Z. Martan , 51. P. Stropnický (vl.) , 53. R. Podskalský
14

Počasí kromě utkání v Lažišti nezastavilo ani druhého favorita okresní soutěže ve svém zápase. Zdíkov zamiříl v sobotu do Dubu, který na podzim porazil vysoko 5-1

Vyrovnaná půle

První poločas přinesl vyrovnanou hru a fanoušci si museli dvacet minut počkat na první branku. Tu vstřelili hosté ze Zdíkova zásluhou Vašíčka. Domácí měli šanci vyrovnat, ale místo toho do konce poločasu přišla smolná druhá branka hostů, když si míč do vlastní sítě srrazila zimní posila z Volyně, Tomáš Juráš. Poločas tedy skončil vedením Zdíkova 2-0.

Divoká padesátka

Druhý poločas začal neuvěřitelnou přestřelkou už po třech minutách, když Martan zvýšil už na 3-0. Za další minuty to bylo dokonce 4-0 po druhém vlastní brance, kterou si tentokrát vstřelil Stropnický. V 53. minutě vše dostalo zlatou korunku, když se v jedné minutě prosadil domácí Tesař a zároveň hostující snajpr Podskalský. Tím divoká pasáž uzavřela svůj brankový účet, který po zbytek zápasu zůstal už uzavřen. Zdíkov zvítězil stejným poměrem, jako na podzim a porazil Dub 5-1.

TJ Dub
T. Novák [-] - T. Juráš [-] , L. Humpolák [-] , M. Knopp [-] , P. Friš [-] , Š. Bartizal [-] , L. Kukla [-] , M. Brož [-] , D. Otradovský [-] , L. Vojta [-] , P. Stropnický [-]

TJ Sokol Zdíkov
L. Švarc [-] - J. Randák [-] , O. Kroupa [-] , M. Halada [-] , P. Holzknecht [-] - D. Schinzel [-] , J. Vozandych [-] , J. Mirvald [-] - J. Vašíček [-] , V. Vačkář [-] , R. Podskalský [-]

ŽK: 35. T. Juráš - 60. Z. Martan , 69. J. Vozandych .
Hráči zápasu: R. Podskalský .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Marek Vladimír - PITS Volodymyr (N), MARTAN Václav (N).