10.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Svatá Maří udolala Vltavici

36. S. Trojan , 43. S. Trojan , 47. V. Důra , 60. S. Trojan - 10. D. Tesař
14

Druhou dohrávkou desátého kola byl po zápasu Zbytin s Borovou Ladou duel ve Svaté Maří, kam přijela horní Vltavice.

Hattrick Trojana

I když se hosté dostali už po deseti minutách hry do vedení, díky brance Tesaře, tak domácí otočili nepžiznivý stav duelu. Nejprve do poločasu dvěma brankami stanovil poločasový výsledek domácí Trojan, na jeho góly navázal na začátku druhé půle Důra a nakonec sám Trojan dokonal hattrick a stanovil tak konečný výsledek 4-1 pro domácí.