25.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Moravské Budějovice B vybojovaly bod v Předíně

40. V. Hekrle , 88. V. Kos (p.) - 21. J. Povolný , 48. Z. Škoda
9

Předín si připsal proti Moravským Budějovicím B v posledním domácím zápase sezóny remízu 2:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Ačkoliv se pro domácí jednalo o slavnostní zápas, byli oslabeni v obraných řadách a díky tomu trpěla i řada záložní. Hosté pak zjevně přijeli hlavně bránit. Tomu také odpovídal průběh utkání, kdy domácí chodili do hluboce zatažené obrany, která postavila autobus na hranici šestnáctky. Domácí sice po většinu času drželi míč, ale nedařilo se jim dostat k nějakému vážnějšímu střeleckému pokusu. Hosté naopak hrozili hlavně z rychlých brejků. Jeden takový se uchytil v 21. minutě, kdy vstřelil branku hostující Povolný. Domácí si i nadále vytvářeli šance, ale neúspěšně. Až ve 40. minutě po nepovedeném centru Hekrleho skončil míč za zády Rumíška a bylo srovnáno.

Také druhá půle přinesla nerozhodný stav

Ve druhé půli šli do vedení opět hosté, kdy z přímého kopu z hranice šestnáctky skryl svoji střelu před domácím brankářem Škoda. Jednu z větších šancí měli domácí z nepřímého kopu, po malé domů z hranice penalty, kterou však domácí neproměnili. O vyrovnání se postaral v 88. minutě po ruce ve vápně z penalty Kos. V samotném závěru mohl přinést obrat domácích Hekrle, který těsně přestřelil a tak zápas skončil nerozhodně.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: V zápase se nám úplně nedařilo projít zataženou obranou. Výsledek nás ale netrápí a zápasy už si hlavně jen užíváme.

Předín
P. Frenc [-] (46. D. Babor [-] ) - O. Vrbka [-] , V. Báňa [-] (46. L. Michálek [-] ) , P. Machovec [-] , K. Babor [-] , M. Dohnal [-] , F. Dvořák [-] , V. Vídenský [-] , V. Hekrle [-] , R. Michálek [-] , T. Vrbka [-] (46. V. Kos [-] )

SK Moravské Budějovice B
L. Rumíšek [-] - M. Veselý [-] , P. Benda [-] , Z. Škoda [-] , M. Buďa [-] , O. Fedra [-] , M. Premar [-] , M. Premar [-] , J. Dostál [-] , R. Szabó [-] , J. Povolný [-] (74. J. Okoš [-] )

Hráči zápasu: V. Hekrle - Z. Škoda .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: KALINA Oldřich - VÍDENSKÝ Bohumil, PÍŠA Daniel (N).