25.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Opatov doma přehrál Rapotice B

8

Fotbalisté Opatova se rozloučili se svými domácími fanoušky výhrou nad Rapoticemi B 4:3

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Zápas začel opatrně vzájemným oťukáváním obou týmů. V 21 minutě zahrával domácí Opatov standartní situaci, kdy krásným balónem našel Miroslav Kšír Honzu Tekala, který se na zadní tyči nemýlil. 1:0.  Hostující Rapotice ovšem v 29 minutě srovnali zásluhou Michala Matouška 1:1. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, kdy už žádná branka nepadla.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Druhý poločas začal pro domácí Opatov více než dobře. A to, protože se prosadil ihned v 47 minutě domácí Adam Švaříček a v 51 minutě ho následoval Ludvík Zbožínek. 3:1. Hostující Rapotice ovšem zápas i tak nevzdali a v 75 minutě snížili na rozdíl jedné branky hostující Adam Chatrný. Opatov v zápětí zvýšil opět své vedení o dva góly, kdy se prosadil na jaře nezastavitelný Petr Jirka 4:2. Rapotice se už zmohli pouze na snížení v 90 minutě, když se prosadil Adam Krčma 4:3. 3 body tedy zůstali opět v Opatově.

FK Opatov
F. Šinkovský [-] - S. Wasserbauer [-] , L. Kabelka [-] (56. M. Čurda [-] ) , L. Zbožínek [-] , R. Novotný [-] , Z. Daniel [-] (64. J. Doležal [-] ) , R. Pokorný [-] (56. P. Jirka [-] ) , A. Švaříček [-] , M. Kšír [-] , M. Řezáč [-] , J. Tekal [-]

FC Rapotice B
O. Žalud [-] - A. Chatrný [-] , R. Stér [-] , M. Dobeš [-] , T. Pavlíček [-] , M. Matoušek [-] , V. Doležal [-] , J. Karmazín [-] (72. A. Krčma [-] ) , D. Slaný [-] , T. Švarc [-] , L. Konárek [-]

ŽK: 26. V. Doležal , 53. T. Pavlíček , 55. M. Matoušek .
Hráči zápasu: L. Zbožínek - M. Matoušek .
Počet diváků: 63. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - HORÁČEK Jakub (N), SPURNÝ Karel (N).