24.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Studenec nestačil na Koněšín

8

Studenec si připsal proti Koněšínu velmi těsnou porážku 0:1

Hosté o gól lepší

Celý zápas ovlivnila absence 4 domácích klíčových hráčů a v druhém poločase i únava a teplé počasí. Ve 3. minutě po hrubé chybě domácí obrany hosté poprvé vyzkoušeli pozornost brankáře Chalupy. Ve 14. minutě domácí obrana přestala hrát, Čermák šel sám na brankaře, který ho vychytal. Ve 21. minutě hosté rozehráli rohový kop, hlavičkoval Kryštof, který si míč srazil do vlastní brány. 0:1. Ve 39.minutě padl další gól do sítě domácích, který pro faul na brankaře nebyl uznán. Ve 45.minutě se ke střele na bránu dostali i domácí, Dufek ale minul.

Ve druhém poločase již branka nepadla

V druhém poločase se hra domácích zlepšila. V 65. minutě po hlavičkovém souboji opustil hřiště hráč soupeře Doležal s tržnou ranou na čele. Soupeř měl ještě několik vyložených šancí, skóre se díky dobrému výkonu domácího brankáře Chalupy již neměnilo.