23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

11. V. Kos , 48. O. Vrbka , 65. V. Hekrle , 67. O. Vrbka - 3. M. Liška
9

Předín si připsal proti Radoticím další výhru v soutěži

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Na první gól fanoušci nemuseli dlouho čekat, protože již ve 3. minutě domácí nedostoupili Martina Lišku, který z dálky propálil trochu překvapeného Frence – 0:1. O vyrovnání se v 11. minutě postaral Vojtěch Kos, který do brány uklidil míč který se k němu dostal na zadní tyči. Domácí si i nadále tvořili šance, které buď zablokovala zatažená hostující obrana nebo brankář Kapinus. Hosté také nezůstávali pozadu a nejvíce hrozili z brejků a dlouhých výkopů. Ani na jedné straně se však šance neujala, a tak šli hráči do kabin za smírného stavu.

Domácí rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhé půli už měli větší převahu domácí, kdy se na kapinusovu branku hrnula kombinace za kombinací. Ve 48. minutě si navedl míč na střed Ondřej Vrbka a o tyč uklidil za záda Kapinuse – 2:1. Další branka přišla v 65. minutě, kdy Báňa z rohu našel Hekrleho. V 67. minutě po rychlé kombinaci ve středu hřiště dostal míč po lajně Dvořák, který na malém vápně našel Ondřeje Vrbku. Ten završil na konečných 4:1. Zbytek utkání už byla znát únava na obou stranách a tak už žádná další šance nebylo proměněna.