23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

28. M. Ramaj (p.) - 25. M. Čurda (p.) , 48. P. Jirka , 76. A. Švaříček , 80. Z. Daniel
9

Slavice si připsaly proti Opatovu z dalších porážek, tentokrát v poměru 1:4

Oba týmy vstřelily po jedné brance

První branka zazněla v 25. minutě a připsal si ji Martin Čuda z hostujícího týmu z penalty. Slavice Opatov se však nevzdala a brzy přišla o vstřelený gól. V 28. minutě Matěj Témat rovněž z penalty srovnal na 1:1, což přineslo nový život do zápasu.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Po přestávce se hra otevřela a oba týmy se snažily prosadit. Ve 48. minutě se však hosté ujali vedení. Petr Jirka se trefil a poslal svůj tým do vedení 1:2. Slavice Opatov se snažila odpovědět, ale v 76. minutě přišel další zásah, tentokrát od Adama Švaříčka, který navýšil vedení hostů na 1:3.

V závěrečných minutách se hostující tým ještě jednou prosadil. V 80. minutě skóroval Zdeněk Daniel a pečetil tak vítězství svého týmu na konečných 1:4.

Oba týmy předvedly skvělý fotbal a bojovaly o vítězství, ale hosté byli nakonec úspěšnější a odvážejí si domů tři body.

SK Slavice
M. Soural [-] - D. Trojan [-] (76. M. Vlčan [-] ) , P. Kopeček [-] , L. Němec [-] (26. Z. Vlčan [-] ) - V. Toman [-] , M. Ramaj [-] , M. Cejnar [-] , M. Pohořilský [-] , Š. Tomek [-] - A. Svoboda [-] , T. Kaláb [-] (87. V. Vybíral [-] )

FK Opatov
J. Plaček [-] - M. Čurda [-] (37. S. Wasserbauer [-] ) , F. Šinkovský [-] , M. Šaroun [-] , P. Jirka [-] (80. L. Kabelka [-] ) , L. Zbožínek [-] (75. J. Doležal [-] ) , Z. Daniel [-] , M. Malík [-] , A. Švaříček [-] , M. Kšír [-] , J. Tekal [-]

ŽK: 32. Z. Daniel .
Hráči zápasu: V. Toman - J. Plaček .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - ŠVIHÁLEK Josef (N), FORTELNÝ Jaromír (N).