18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

36. P. Rousek (p.) , 40. J. Holoubek , 45. L. Matějek - 11. M. Jeleček , 27. M. Liška , 67. M. Liška
13

Studenec si připsal na svém hřišti proti Radoticím pouze bod za remízu 3:3

Domácí otočili vývoj první půle

Úvod do zápasu vyšel lépe hostům. Od 11. minuty vedli 0:1. V 15. minutě domácí Holoubek trefil pouze tyčku. Ve 26. minutě hosté přidali druhou branku -0:2. Ve 36. minutě unikl domácí Matějka, kterého fauloval brankář hostí. Nařízenou penaltu proměnil po zemi k levé tyči Rousek -1:2. Ve 39. minutě po faulu na Mrně se k přímému kopu postavil Holoubek a dělovkou srovnal na 2:2. Ve 45. minutě po závaru před domácí brankou se do rychlého brejku dostal Matějek a z úhlu otočil na 3:2.

Hosté alespoň vyrovnali

V 65. minutě se nedomluvila domácí obrana s brankářem, soupeř tak lehce vyrovnal na 3:3. V 73. minutě střelu Holoubka z dálky dorážel Matějek těsně vedle. V 90. minutě opět střela Holoubka brankář Kapinus vyrazil. Celý druhý poločas provázelo velké množství faulů, žlutých karet a často přerušovaná hra.