24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Vladislav zdemolovala Lipník

10

Vladislav si připsala proti Lipníku vysokou výhru 7:0

Domácí nadělili hostům bůra

Vladislav přivítala na svém hřišti fotbalisty z Lipníku. Na podzim se radovali z výhry 3:1 hráči Lipníku. Domácí do utkání nastoupili ve velkém stylu, když hned do 10. minuty vstřelili 3 branky, čímž dali v dalším průběhu utkání značně najevo jak se bude utkání odvíjet. Branky vstřelili nejprve Svoboda, poté Nevoral a opět Svoboda. Do poločasové přestávky využil Vyletěl chybu v rozehrávce a Nováček v úniku kličkou brankáři stanovili poločasový stav na 5:0.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase se již utkání pouze dohrávalo, za zmínku stojí hattrick Nevorala. Vladislav už je tak malinký krůček od postupu do IB třídy.

TJ Vladislav
Martenek Aleš, hráč: Do utkání jsme velice dobře vstoupili a hned jej rozhodli, což nám dodalo klid na kopačky

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] - D. Svoboda [-] (55. J. Orálek [-] ) , F. Macek [-] , D. Veleba [-] , F. Nováček [-] , M. Nevoral [-] (71. M. Tůma [-] ) - P. Vyletěl [-] (55. J. Hrůza [-] ) , O. Krátký [-] (55. J. Slíva [-] ) - J. Martinovský [-]

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - L. Žák [-] , M. Vala [-] , Z. Svoboda [-] , F. Bárta [-] (17. T. Kratochvíl [-] ) , V. Mašeja [-] , M. Mašeja [-] , A. Kisela [-] , O. Molák [-] , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-]

Hráči zápasu: M. Nevoral .
Počet diváků: 95. Rozhodčí: MACEK Ivo - MARTÉNEK Aleš, MARTÉNEK Aleš (N).