22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

45. M. Vahila , 81. F. Štork - 5. D. Vozár , 7. D. Vozár , 10. D. Vozár , 20. M. Vala (p.)
7

Rokytnice si připsala proti Lipníku nečekanou domácí prohru 2:4

Hosté o tři góly lepší

Pokud někteří fanoušci zavítali na nedělní střetnutí mezi domácí Rokytnicí a Lipníkem o chvíli později, museli se při pohledu na světelnou tabuli pořádně podivovat. Již ve 20. minutě totiž fotbalisté Hajduku vedli vysoko 0:4. Po chybách obrany úspěšně proměnil tři nájezdy Vozár a po deseti minutách hry zkompletoval hattrick, čtvrtou branku přidal ve 20. minutě Vala z pokutového kopu. Rokytničtí fotbalisté se ze svého kolapsu začali pomalu probouzet po půlhodině utkání, což vedlo i ke snížení výsledku. Po Ryglově centru z pravé strany se hlavou v samém závěru poločasu prosadil Vahila

Domácí pouze snížili

Do druhého utkání vstoupil domácí tým zcela aktivněji, než tomu bylo v prvním dějství. Hráči 1.SK se hnali za vyrovnáním, převážná část hry se odehrávala na polovině Lipníku, který těžil z  rychlých protiútoků. S nájezdy lipnické ofenzívy si ale brankář Hobza tentokrát poradil. Domácí celek potřeboval co nejrychleji vstřelit druhou branku, avšak gól dorostence M. Štorka nebyl uznám vinou ofsajdu, Svoboda zpoza vápna mířil nad a další příležitosti končily pouze v zamezí či v Rohonyho rukavicích. Druhá branka v podání Rokytnice přišla až v 80. minutě, kdy se z hranice pokutového území prosadil dorostenec F. Štork.

1. SK Rokytnice nad Rokytnou
L. Hobza [-] - M. Štork [-] , I. Rygl [-] , L. Hakl [-] , R. Ferkl [-] (76. M. Dufek [-] ) , J. Hakl [-] (76. J. Veleba [-] ) , M. Bartejs [-] (66. F. Štork [-] ) , M. Vahila [-] , M. Štork [-] (22. M. Benáček [-] ) , Š. Vladeka [-] , P. Svoboda [-] (66. J. Bartejs [-] )

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - F. Bárta [-] , J. Padělek [-] (58. J. Procházka [-] ) , V. Mašeja [-] (39. A. Kisela [-] ) , J. Brabenec [-] , M. Vala [-] , D. Vozár [-] , T. Kutálek [-] , M. Tretera [-] , P. Burian [-] , M. Mašeja [-]

ŽK: 19. L. Hobza , 20. M. Vahila , 87. Š. Vladeka - 66. J. Procházka , 88. A. Kisela , 92. T. Kutálek .
Hráči zápasu: M. Vahila - D. Vozár .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: DĚDEK Jiří - KVAPIL Josef, TRETERA Karel.