16.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Vladislav zvítězila v Jaroměřici

13

Jaroměřice si připsala proti Vladislavy další již šestnáctou porážku v sezoně

Hosté jasně ovládli první půli

Jaroměřice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Vladislavy. V minulém kole Jaroměřice bojovaly v Hartvíkovicích o první soutěžní body, na které však po výsledku 1:3 nedosáhly. Naopak Vladislav začala jaro skvěle a porazila Myslibořice přesvědčivě 3:0. Na podzim se radovali z jednoznačné výhry 12:2 hráči Vladislavy. Zápas se hrál za pochmurného počasí. Favoritem zápasu byli jasně hosté z Vladislavy. To také dokazovali již od úvodního hvizdu a  první branka na sebe dlouho nenechala čekat. Již ve 3. minutě poslal hosty do vedení František Nováček -0:1. Stejný hráč pak navýšil v 8. minutě skóre na 0:2. V 19. minutě se do střeleckých statistik zapsal Ondřej Krátký a o osudu zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto -0:3. Ve 32. minutě se také podruhé v zápase trefil Ondřej Krátký a již to opět zavánělo debaklem -0:4. Ve 36. minutě zmírnil domácí utrpení Čeněk Cenek a stanovil poločasové skóre na 1:4.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase pokračovali hosté ve střeleckých hodech. V 53. a 58. minutě  se trefil Michal Nevoral a přidal se k dvougólovým Nováčkovi s Krátkým -1:6. Po klidnější pasáži pak ještě hosté přidali v závěru další dvě branky, o které se postaral v 81. minutě Petr Petz a v 88. minutě Vojtěch Paločko, který uzavřel skóre na konečných 1:8.