15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Horní Újezd otočil zápas ve Výčapech

13

Fotbalisté Výčapů si připsali na svém hřišti proti vedoucímu Hornímu Újezdu smolnou porážku 1:3

Domácí o gól lepší

Ve šlágru kola přivítaly Výčapy na vlastním hřišti vedoucí celek soutěže z Horního Újezdu. Na podzim se oba celky rozešly na půdě Horního Újezdu smírnē v poměru 2:2. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka nepadne, udeřili ve 45. minutě domácí a zásluhou Richarda Zmeškala šli do kabin mnohem veselejší - 1:0. Přesto měl být zápas ještě otevřenou partií a hosté ještě pevně věřili v bodový zisk.

Hosté otočili zápas ve svůj prospěch

Ve druhém poločase drželi domácí dlouho hubené vedení. Výčapy měly šanci výhru potvrdit, ale v 73. minutě přišla katastrofální šestiminutovka domácích. Nejprve vyrovnal Míchal Čermák na 1:1. V 76. a 79. minutě  otočil vývoj zápasu  Šimon Čermák -1:3. Opařený domácí celek se již na nic nezmohl, a tak se všechny body stěhovaly do vedoucího Horního Újezdu.