15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Lipník doma s Třebelovicemi bral bod po gólu z poslední minuty

13

Lipník si připsal na svém hřišti proti Třebelovicím bod za remízu 1:1

Hosté o gól lepší

Začátek zápasu se hostujícímu týmu skvělé povedl, když se v 17. minutě musel domácí gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat do střelecké listiny Marek Máca - 0:1. Domácí diváci si jistě přáli a pevně doufali v střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou týmů tak dokázali udržet po zbytek poločasu čistá konta a tak se šlo do kabin jen za hubeného vedení hostů v poměru 0:1. Zápas byl tak do druhé půle zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po pauze.

Domácí dokázali vyrovnat v poslední minutě

Druhý poločas přinesl snahu domácích alespoň o vyrovnání. Hosté však svoji pozornost obranou odolávali. Dokonce měli i příležitost ještě skóre navýšit. Když už se zdálo, že se budou všechny body stěhovat do Třebelovic, udeřil v 90. minutě Zbyněk Svoboda, který tak stanovil konečnou dělbu bodů po výsledku 1:1.

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - J. Jonáš [-] (62. L. Žák [-] ) , A. Kisela [-] (62. V. Mašeja [-] ) , D. Vozár [-] (46. M. Vala [-] ) , O. Molák [-] , M. Mašeja [-] , Z. Svoboda [-] , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-] , P. Burian [-]