15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Blatnice vyhrála na úvod jara s Náměští B

11

Fotbalisté Blatnice si připsali v domácím zápase s rezervou Náměště  výhru 2:0

V první půli branka nepadla

V úvodním jarním kole přivítala Blatnice na svém hřišti rezervní tým z Náměště. Na podzim byli diváci v Náměšti svědkem gólové přestřelky, kterou zvládl domácí tým v poměru 6:4. Blatnice se tak chtěla určitě tuto porážku odčinit. Za příjemného, ale jinak chladného jarního počasí se hrál ze začátku

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Ve druhé půli pokračoval bojovný fotbal. Skóre se podařilo otevřít domácím, když se v 56. minutě dočkal první jarní trefy Libor Kašpárek -1:0. Hosté se sice snažili o vyrovnání, ale pozorná domácí obrana jim to nedovolila. Navíc se v 80. minutě podruhé v zápase prosadil Libor Kašpárek a o první jarní výhře domácího celku tak již nebylo pochyb.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B
Eliáš Jiří, hráč: Po dlouhé zimní pauze jsme se konečně sešli k mistrovslemu utkání. Bylo znát že jsme se bohužel nemohli opřít o některé kluky z našeho "áčka" které hrálo souběžné utkání. I tak myslím že jsme podali celkem důstojný výkon s hodně improvizovanou sestavou včetně hráče z pole v naší bráně. Utkání za mě moc hezkých akcí nenabídlo a myslím že remíza by byla asi spravedlivější. I tak musím šťastnějším borcům z Blatnice pogratulovat.