25.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Bohdalov loupil v Moravských Budějovicích

23

Hosté využili katastrofální formy domácích a vezou tři body.

Hosté po půli vedli

První poločas moc pohledného fotbalu nepřinesl a hrálo se většinou mezi velkými vápny. Hosté na rozdíl od domácích využili hned svoji první příležitost, když po chybě obrany Krčál přeloboval Nováka v brance - 0:1. Za zmínku z průběhu poločasu stojí ještě dělovka Krčála pod břevno, kterou Novák vyboxoval na roh.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase přeci jen přidali domácí na důrazu před brankou hostí a vytvořili si i řadu šancí. S jejich proměňování však byli opět na štíru. Střely Kosmáka a Neubauera skončili v náruči brankáře Marinčiče. Po střele bohdalovského Pokorného zachránila domácí od další branky tyčka. Po hodině hry se ve vyložené šanci objevil Kyzlink, ale Marinčič byl opět na svém místě. Na druhé straně Bradáč orazítkoval svoji střelou pouze břevno. Závěrečná čtvrthodina přinesla další šance Kyzlinka, ale ani jednu ze tří tutovek neproměnil. Stejně tak se vedlo i Starkovi, který z malého vápna nechal opět vyniknout hostujícího brankáře. Když už v poslední minutě byl brankář po trestném kopu Svobody překonaný, zaskočila obrana a domácí si tak připsali šestou prohru v řadě.

SK Moravské Budějovice
M. Novák [-] - K. Svoboda [-] , P. Stark [-] , J. Kosmák [-] , O. Fedra [-] (51. M. Premar [-] ) , M. Pařízek [-] , T. Kyzlink [-] , M. Neubauer [-] (83. M. Premar [-] ) , P. Benda [-] , J. Horecký [-] , V. Novotný [-]

Sokol Bohdalov
M. Martinčič [-] - O. Chalupa [-] , Z. Novotný [-] , O. Bradáč [-] , P. Fabík [-] - A. Neuman [-] , D. Toman [-] , F. Boháček [-] , M. Chmelař [-] - L. Krčál [-] , V. Pokorný [-] (79. J. Pokorný [-] ) -

ŽK: 25. P. Stark , 87. M. Pařízek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: CIRHAN Miloš - SVOBODA Vladimír, VEJMĚLEK František.