21.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

29

Domácí se vrátili na vítěznou vlnu a mají další tři body.

Domácí po půli vedli

Úvod utkání potvrdil, že se utkali 2 týmy s nejméně obdrženými góly a hrálo se bez šancí. Až v 17. minutě se z velkého vápna opřel do míče Ochrana a jeho skákavá střela poslala domácí do vedení. Ve 24. minutě pronikl Ráček až k vápnu soupeře, svojí přihrávkou vyřadil celou obranu hostů a Frejlich se tváří v tvář golmanovi nemýlil, 2:0. Skóre se znovu měnilo ve 36. minutě. Outové vhazování prodloužil Požár do vápna, kde si míč našel opět Frejlich, který prostřelil golmana, 3:0. Hosté zahrozili z několika standardních situací, ale žádné zakončení domácího golmana příliš neprověřilo. Bory poté před poločasovou přestávkou skórovali ještě jednou, avšak gól pro offside neplatil.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, domácí se spokojili s údržbou výsledku a hrálo se bez šancí. Ochranův pokus o přehození brankáře skoro z půlky hřiště vyrazil Doležal na roh. Až v 84. minutě předvedl Rudíkov pěknou akci, kdy po zisku míče přišla průniková přihrávka na levé křídlo a následný přízemní centr uklidil do prázdné brány Pažourek. Na víc se ale Rudíkov nezmohl, a tak zápas skončil výsledkem 3:1.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Dobře jsme bránili a využili jsme šance v prvním poločase, což rozhodlo zápas.

M. Pokorný [-] - J. Dvořák [-] (52. M. Vávra [-] ) , D. Frejlich [-] (52. M. Špaček [-] ) , F. Zikmund [-] , J. Starý [-] , P. Prokop [-] (86. L. Němec [-] ) , T. Požár [-] , M. Ochrana [-] , J. Novotný [-] , H. Ráček [-] , A. Novotný [-]