Ani po přestávce branka nepadla

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): Jedno velké nic. Ani jsme nevystřelili na bránu.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík (hráč): Utkání začalo vyrovnaně, oba týmy měly v první půli dvě dobré příležitosti, ale ani jedna brankou neskončila. V druhé půli již větší šance nebyly a byl to spíš boj o střed hřiště, takže nakonec remíza asi spravedlivá.

J. Stupka [-] - M. Petr [-] (70. M. Procházka [-] ) , L. Anděl [-] , L. Halámek [-] (70. A. Fendrych [-] ) , D. Uhlíř [-] , D. Bajer [-] , D. Fendrych [-] , L. Liška [-] , T. Malec [-] , M. Škorpík [-] (58. P. Bajer [-] ) , J. Milota [-]

L. Benc [-] - L. Filippi [-] , D. Havlík [-] , R. Koutník [-] (85. M. Ptáček [-] ) , D. Russ [-] , J. Jun [-] , J. Štíbal [-] , V. Franěk [-] , A. Šabart [-] , T. Novotný [-] , A. Zátopek [-] (68. I. Sojma [-] )

ŽK: 30. D. Uhlíř , 83. J. Milota - 70. D. Russ . ČK: 74. D. Uhlíř .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BULÍN Filip - SVOBODA Ondřej, KALINA Oldřich.

11. 5. 2023 11:12
Křižanov poprvé v historii nehrál fotbal? A soupeř jen nenakopával?

Martin Mužátko

Expert: Jakub Hořínek

Tento zápas je hodně těžký na tip a v takových případech většinou volím plichtu. Křižanov nemá špatný mančaft, ovšem Hamry také ne. Tohle bude boj o každý metr. Křižanov má výborného gólmana a Hamry naopak zabijáka v podobě Dominika Havlíka. Speciální zápas to bude i pro Tomáše Novotného, který se klidně může trefit hlavou z rohu. Vidím to na 2:2 a Novas dá gól.

Fanoušek, Hráč, Asistent trenéra, Zpravodaj - Sokol Bohdalov | Vysočina | Žďár nad Sázavou