30. P. Čermák (p.) , 71. L. Tuma - 31. L. Liška , 39. J. Milota , 63. P. Bajer , 75. M. Procházka , 79. D. Fendrych , 90. P. Bajer

Hosté potvrdili svoji formu a loupili v Lukách.

Hosté po půli vedli

Hosté si vedení pohlídali

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Martin Žatečka (trenér): Paradoxně do té 30. minuty to nevypadalo špatně, vstřelený gól nás asi uspokojil a hned vzápětí jsme inkasovali a do konce poločasu byli jasně horší. Ve druhé půli jsme pak udělali hrozně moc chyb a soupeř nás za ně tvrdě trestal.

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): V ideálním fotbalovém počasí, na vynikající hrací ploše se v prvních dvaceti minutách hrál fotbal jen na naši branku. Ve 30. minutě pískl pan rozhodčí velice soft penaltu pro domácí, kterou Čermák proměnil. Hned po rozehře vybojoval David Fendrych balon pro Lišku a ten ze 20 metrů propálil Kanswohla ranou k tyči. Domácí pouze nakopávali křížné balony, které jsme celkem v klidu sbírali. 39. minuta a Uhlíř posílá balon pod sebe na vápno, kde Jožka Milota parádní bombou dává na 2:1. Ve 43. minutě nás mohl uklidnit kanonýr Škorpík, ale netrefil naprosto odkrytou svatyni. Druhý poločas začal domácím náporem, který vygradoval v sérii rohů, kdy jsme jednou odehrávali po Jíchově hlavě míč z brankové čáry. V 62. minutě přišel na plac Patrik Bajer a hned po minutě se po chybě gólmana prosadil na 3:1. V 71. minutě ještě Tůma vykřesal naději. Ale v 75. minutě po akci dorostenců, kdy Adam Fendrych našel Martina Procházku a 4:2. Poté ještě David Fendrych a Patrik Bajer přidali pojistky. Výsledek je pro domácí asi až moc krutý, ale konečně jsme byli trochu efektivní.

J. Kanswohl [-] - R. Prchal [-] (60. F. Toman [-] ) , L. Vařejka [-] (83. K. Kostka [-] ) , O. Šabach [-] (75. M. Kubeš [-] ) , J. Večeřa [-] (83. O. Petr [-] ) , L. Tuma [-] , M. Jícha [-] , P. Číhal [-] (46. M. Kolda [-] ) , P. Čermák [-] , D. Horáček [-] , Š. Kreigsmann [-]

J. Stupka [-] - M. Škorpík [-] (62. P. Bajer [-] ) , M. Petr [-] (62. M. Procházka [-] ) , J. Milota [-] (79. M. Procházka [-] ) , L. Anděl [-] (71. A. Fendrych [-] ) , L. Kopáček [-] , D. Uhlíř [-] , D. Bajer [-] , D. Fendrych [-] , L. Liška [-] , T. Malec [-]

ŽK: 62. P. Bajer , 64. M. Škorpík .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: ŠLEJTR Jiří - POJEZNÝ Karel, BABÁK Martin.