15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Směr zápasu udal úvod, ve kterém se hosté dvakrát prosadili.

Hosté po půli vedli

Hosté si vedení pohlídali

TJ Sokol Bedřichov B
Marek Albrecht (hráč): První gól padl po krátkém odkopu a útočník to jen posunul na spoluhráče, který pak šel sám na brankáře. Druhý gól jsme dostali z autu, z kterých hosté stále hrozili. Měli i nebezpečné zahrávání rohových kopů. Měli vysoké hráče a dokázali toho využít. Hráli jsme to na co jsme měli. Bohužel to nestačilo, ale bylo to odježděný.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Do zápasu jsme nastoupili jako Češi proti Polsku a v páté minutě jsme vedli 2:0. Rychlý 3. a 4. gól na začátku druhého poločasu pak zápas definitivně zlomily. Po celý zápas jsme byli důraznější, rychlejší i fotbalovější a zaslouženě si odvážíme 3 body. Nevěděli jsme, co nás čeká za soupeře, protože "béčka" jsou vždycky nevyzpytatelná, takže jsme rádi za úspěšný začátek jara.

T. Bartoň [-] - M. Kulhánek [-] (46. D. Bulbakh [-] ) , M. Kolman [-] , M. Švaříček [-] , V. Pavlíček [-] , T. Grepl [-] , K. Jahoda [-] , D. Cabúk [-] (46. M. Kálay [-] ) , V. Vařbuchta [-] (77. A. Daňhel [-] ) , P. Brnický [-] , M. Albrecht [-]

M. Pokorný [-] - V. Chalupa [-] (70. D. Frejlich [-] ) , J. Starý [-] , P. Prokop [-] , T. Požár [-] , M. Ochrana [-] , V. Procházka [-] (70. T. Molnár [-] ) , J. Novotný [-] (80. T. Brodský [-] ) , H. Ráček [-] (80. J. Karásek [-] ) , F. Zikmund [-] (87. J. Dvořák [-] ) , A. Novotný [-]

ŽK: 35. P. Brnický , 41. T. Grepl - 20. V. Procházka , 90. T. Brodský .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: CHROMÝ Karel - KŘÍŽ Jan, TAUSCH Jaromír.