15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2022-2023

Budišov loupil v Měříně

16

Zdeněk Mucha byl jediným střelcem zápasu mezi Měřínem a Budišovem.

Po půli nerozhodně

Od začátku bylo zřejmé, že domácí budou držet míč více na kopačkách. Po zaváhání hostující obrany mohl svoji stoprocentní šanci proměnit domácí kapitán Souček, ale Bajer ho skvěle vychytal. Zbytek první půle se odehrával spíše ve středu hřiště a žádná jiná větší šance se ani jednomu týmu nenaskytla.

Hosté po přestávce rozhodli

Druhá půle pokračovala v duchu té první, souboje o míč ve středu hřiště. Hosté zahrozili po centru Dufka, který si našel ve vápně Svoboda, ale nedokázal svoji hlavičku nasměrovat mezi tři tyče. V 72. minutě zahrávali hosté přímý kop a po centru Sedláčka si naskočil na hlavičku Zdeněk Mucha a překonal domácího brankáře - 0:1. Ve zbytku utkání se domácí hnali za vyrovnáním avšak žádnou stoprocentní šanci si nevytvořili, a tak Budišov si odváží velmi cenné tři body

FC Budišov - Nárameč
Matěj Sedláček (hráč): Řekl bych, že tenhle zápas byl remízový, ale nám se podařila vstřelit branka ze standardky. Dobře jsme hráli v obranné fázi. Dobře šlapal dnes cely mančaft, ale kdybych měl vyzdvihnout nějaké hráče, tak určitě naši stoperskou dvojici Berka - Hrádek. Za týden nás čeká Nedvědice, kde musíme navázat na tři body z venku a potvrdit je i na domácí půdě.