22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

Nová Ves si zastřílela proti Rapoticím

17. J. Nečas , 40. L. Komínek (p.) , 45. L. Krbálek (p.) , 61. J. Nečas , 64. M. Žák , 67. J. Šandera , 74. O. Dacer - 88. M. Šmarda
20

Červená karta hned v prvním poločase

Úvod utkání patřil domácím. Z počátečního tlaku však domácí nic nevytěžili, naopak na druhé straně Palát trerfil spojnici domácí branky. To bylo však z naší strany vše. Domácí jsme snadno nechali jít do vedení a o dalších událostech první půle nemá smysl se více rozepisovat. Dvě penalty, dvě branky v naší síti a navrch dvě žluté pro našeho brankáře, což znamenalo i kartu barvy červené.

K vidění byly další branky

Druhou půli měli domácí jasně ve svých rukách. Po deseti minutách první půle zahrozili domácí poprvé. Ondra Žalud však skvělým zákrokem domácího hráče vychytal. Čtvrtý gól mírně řečeno zaváněl ofsajdovým postavením a ani dalším dárkem domácí nepohrdli a přetavili ho v pátý gól v naší síti. Domácí pak přidali ještě dvě branky a v závěru korigoval na 7:1 Michal Šmarda. Na hrůzné utkání je třeba zapomenout a vložit všechny síly do veledůležitých utkáních, které nás čekají v tomto týdnu.