22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Dukovany měly smolný zápas proti Náměšti

16. J. Novák (vl.) , 59. M. Tofl (vl.) , 75. M. Outulný - 84. M. Slavík
19

Dukovany jakožto předposlední tým v tabulce sehrál zápas proti poslednímu týmu a to Náměšti nad Oslavou - Vícenice. Pro Dukovany to byl velmi smolný zápas.

Zápas se odehrál na hřišti Náměště. Hostující tým měl velmi smolný den. Hned v 16. minutě si dal vlastní branku Novák Jan. V 59. minutě padla opět vlastní branka, tentokrát si ji dal Tofl Michal. Domácí tým přidal v 75.minutě třetí branku, tentokrát to byl už hráč Náměště Outulný Martin. Dukovany ještě zabraly a v 84. minutě snížily skóre na 3:1. O branku se zasloužil Slavík Milan. A aby pro hostující tým toho nebylo málo, tak v 89.minutě dostal červenou kartu hostující brankář za podražení soupeře zepředu v souboji o míč. Zápas skončil výhrou pro Náměšť 3:1.