17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Nová Ves s Kamenicí si dělí body

17. M. Žák , 25. V. Peňáz , 69. J. Šandera - 20. T. Filípek (p.) , 42. T. Filípek , 50. T. Filípek
20

Vyrovnaný zápas Nové Vsi proti Kamenici. Kamenice musela dvakrát dotahovat, pak skóre otočila a nakonec Nová Ves srovnala.

Poločas o čtyřech brankách

Gólové skóre započali v 17.minutě domácí tým, kde se trefil Žák Martin. Netrvalo dlouho a Kamenice dokázala po třech minutách gólem Tomáše Filípka srovnat. O pět minut později se opět radovala Nová Ves, která opět vedla. Trefil se tentokrát Peňáz Vít. Do konce poločasu se hostujícím podařilo srovnat. Znovu se trefil Filípek Tomáš. Poločas utkání skončil nerozhodně 2:2.

Druhý poločas

Druhý poločas po gólové stránce tentokrát otevřela Kamenice. V 50.minutě dal svoji třetí branku Filípek Tomáš a poslal svůj tým poprvé v zápase do vedení. Nová Ves se nevzdala. Přineslo ji to v 69.minutě branku, za kterou je zodpovědný Šandera Jan. Skóre bylo opět srovnané a tak to zůstalo i do konce.