26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Kameňák zvládl souboj se Čtyrákem, ve druhé půli se strhla přestřelka

37. A. Prokop (p.) , 42. P. Kuryliuk , 71. A. Mach , 73. A. Mach , 81. V. Kotalík , 85. A. Prokop - 7. D. Sobolík , 34. L. Hartl , 50. P. Janeček , 53. M. Černý , 65. M. Matušek
19

Fotbalisté Kamenného Újezdu přestříleli ve 26. kola rezervu Čtyř Dvorů 6:5. První poločas skončil bez branek, ve druhém poločase si ale obě obrany vzaly volno a přítomní diváci se dočkali hned jedenácti branek. O vítězství domácích rozhodl v 85. minutě Aleš Prokop. Rezerva Kamenného Újezdu je na osmém místě, rezerva Čtyř Dvorů je dvanáctá.