26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Nové Hrady obraly o body třetí Lišov

19

Fotbalisté Nových Hradů hostili ve 26. kole III. třídy třetí rezervu Lišova. Gólů na obou stranách se dočkali diváci až ve druhém poločase. Nejdřív otevřel skóre domácí Lukáš Brousek, ale na jeho trefu odpověděl v 73. minutě Alexandr Jeroušek. Oba týmy se rozešly po remíze 1:1.

TJ Nové Hrady
P. Bureš [-] - F. Šimáček [-] , A. Švejda [-] , J. Tomášek [-] , D. Kotrč [-] , D. Hriňa [-] , J. Stiskala [-] , L. Brousek [-] , K. Šedivý [-] , M. Bican [-] , J. Jelínek [-]

SK Lišov B/Štěpánovice
J. Vávra [-] - L. Burda [-] , L. Pavlík [-] , D. Bouchal [-] , V. Tůma [-] , M. Filip [-] , A. Jeroušek [-] , M. Šachl [-] , F. Špaček [-] , M. Zabilka [-] , F. Bambule [-]

ŽK: 60. P. Bureš - 50. L. Burda , 63. A. Jeroušek , 90. M. Filip .
Hráči zápasu: L. Brousek - A. Jeroušek .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ZASADIL Lukáš - HOFER Pavel (N), FIKTUS Miroslav (N).