25.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

17

Fotbalisté Černého Dubu ve 25. kole III. třídy zvítězili na trávníku Čtyř Dvorů 5:3 a dál drží první místo tabulky, kde mají aktuálně jednobodový náskok před druhou Kamennou. Hosty k dalšímu vítězství v řadě dovedl útočník Milan Ďurica. Ve Čtyráku se totiž blýskl třemi vstřelenými brankami. Naopak dvanáctí domácí prohráli pošesté za sebou.

TJ Slovan Černý Dub
Václav Welser (hráč): Od začátku jsme věděli, že nás nečeká nic snadného. Čtyrák nabombenej klukama z áčka nám nechtěl dát nic zadarmo. Během první půle spálené šance na obou stranách, domácí jen nakopávali na rychlonohé pendly a hráli pouze na brejky. Druhá půle byla už jen o nás. Sebrali jsme se a zápas nakonec otočili na naší stranu.

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
D. Pecha [-] , Z. Svoboda [-] , D. Trča [-] , J. Šíma [-] , M. Matušek [-] , L. Hartl [-] , R. Zahradník [-] , L. Sekyra [-] , L. Polesný [-] , P. Karlíček [-] , D. Jelínek [-]

P. Kříž [-] - P. Kaše [-] , P. Kuba [-] , V. Welser ml. [-] , R. Hojda [-] , M. Švercl [-] , J. Vančura [-] , M. Ďurica [-] , D. Přibyl [-] , J. Dědina [-] , M. Horák [-]

ŽK: 64. L. Sekyra - 67. V. Welser ml. .
Hráči zápasu: M. Horák , D. Přibyl , M. Ďurica .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠAFRÁNEK Josef - BEZPALEC Václav (N), POJAR Pavel (N).