25.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Dramatické vyvrcholení vyhroceného zápasu! Mokré v Nových Hodějovicích srovnalo těsně před koncem

2. V. Kutheil , 26. V. Kutheil , 47. M. Ruider - 18. P. Dvořák , 45. P. Alexa , 88. V. Korčák (vl.)
17

Fotbalisté Nových Hodějovic remizovali v utkání dvou tabulkových sousedů doma s Mokrým 3:3. Domácí v utkání třikrát vedli po dvou gólech Václava Kutheila a jedné trefy Matyáše Ruidera. Hosté ale pokaždé dokázali odpovědět, nejdříve Patrikem Dvořákem a pak Petrem Alexou. Srovnání na konečných 3:3 přišlo dvě minuty před koncem zápasu, když si vlastní branku vstřelil Korčák. Obě mužstva dohrávala v deseti, když byl nejprve vyloučen hostující Kössl, ve druhé půli ho následoval domácí Schaffelhofer.

FC Nové Hodějovice
M. Hřib [-] - D. Štěcha [-] , M. Ruider [-] , V. Korčák [-] , T. Buus [-] , Z. Kroupa [-] , J. Trachta [-] , J. Schaffelhofer [-] , R. Aibl [-] , A. Melnychuk [-] , J. Kovařík [-]

TJ Mokré
L. Kalina [-] - J. Hrabánek [-] , L. Stárek [-] , R. Rottner [-] , T. Alexa [-] , P. Štumbauer [-] , P. Alexa [-] , O. Fošum [-] , J. Hrabánek [-] , M. Kössl [-] , A. Hošna [-]

ŽK: 13. J. Schaffelhofer , 28. T. Buus - 30. J. Hrabánek , 30. T. Alexa , 45. L. Kalina . ČK: 69. J. Schaffelhofer - 47. M. Kössl .
Hráči zápasu: V. Kutheil - L. Stárek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: RYŠLAVÝ Jaroslav - SAIKO Oldřich (N), ALEXA Čestmír (N).