22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Kamenná porazila Mladé 6:2 a v čele tabulky má stále náskok dvou bodů

21

Fotbalisté Kamenné ani ve 22. kole nezaváhali a na domácím hřišti porazili rezervu Mladého vysoko 6:2. Vedoucí tým soutěže si už během prvního poločasu vypracoval vedení 4:1. Ve druhém poločase pak své vedení ještě navýšil, za hosty snížil Bejdák. Kamenná si díky této výhře udržela náskok v čele soutěže.

TJ Sokol Kamenná
P. Brousek [-] - M. Hanzal [-] , M. Syrovátka [-] , V. Kořínek [-] , R. Valíček [-] , J. Kunágl [-] , J. Smolen ml. [-] , D. Žaba [-] , R. Petr [-] , J. Smolen st. [-] , R. Dobeš [-]

SK Mladé B
M. Jungwirth [-] - M. Pešek [-] , T. Brozman [-] , M. Zemek [-] , J. Kudlata [-] - M. Schuster [-] , P. Ira [-] , L. Szojka [-] , A. Kolář [-] - J. Vokáč [-] , J. Vítek [-] -

ŽK: 19. R. Dobeš - 19. P. Ira .
Hráči zápasu: J. Smolen ml. , J. Kunágl .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: BUŘIČ Josef - SYROVÁTKA František (N), HLAVÁČ Josef (N).