22.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Černý Dub potvrdil roli favorita proti Mokrému

21

Nové Homole – Ve 22. kole III. třídy zvítězil Černý Dub nad Mokrým 5:2. Domácí získali vedení už v prvním poločase díky Horákovi a Ďuricovi, ale náskok domácích na chvíli snížil Alexa. Po pauze zvýšil vedení Vančura. Utkání v závěru ale potvrdil dvěma góly David Schneider. Definitivní tečku výsledku dal hostující Petr Alexa.

TJ Slovan Černý Dub
Václav Welser (hráč): Pro nás to nebyl snadný zápas. Věděli jsme, že Mokré má svou kvalitu, kterou nám ukázali na podzim. Zápas pro nás nezačal dobře. Mokré bylo aktivnější a po naši chybě šlo do vedení. Poté měli ještě dvě tutovky, které neproměnili a otěže zápasu jsme přebrali my. První půli byl zápas vyrovnaný, ale druhou půli jsme byli mnohem aktivnější a zaslouženě zápas vyhráli.

M. Schuster [-] - V. Welser ml. [-] , J. Matějka [-] , . Giňa [-] , M. Liebl [-] , D. Schneider [-] , M. Ďurica [-] , D. Přibyl [-] , J. Vančura [-] , M. Horák [-] , J. Dědina [-]

TJ Mokré
L. Kalina [-] - R. Rottner [-] , T. Alexa [-] , P. Štumbauer [-] , P. Alexa [-] , P. Dvořák [-] , O. Fošum [-] , V. Klement [-] , J. Hrabánek [-] , D. Hrádek [-] , A. Hošna [-]

Hráči zápasu: J. Vančura , V. Anderle .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: ŠPELINA Miloslav - KRČMÁŘ Jiří (N), ALEXA Čestmír (N).