16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

43. T. Linhart , 66. T. Linhart - 1. P. Štumbauer (p.)
17

České Budějovice – Rezervní mužstvo Mladého v 16. kole III. třídy po venkovní výhře zvítězilo i na domácí půdě proti Mokrému 2:1. Hosty poslal do vedení v první minutě z penalty Petr Štumbauer. Těsně před koncem poločasu vyrovanal skóre Linhart. Po změně stran rozhodl o vítězství domácích svým druhým gólem Tomáš Linhart.

TJ Mokré
Facebook: Tým mužů prohrál i druhý jarní zápas, tentokrát nechal všechny body v Mladém. Přitom první půle byla ve znamení naší převahy a brankových příležitostí. Pohříchu jediný gól vstřelil Petr Štumbauer z penalty. Ve druhé půli s čím dál větší zimou ochladl i výkon a soupeř nás potrestal vítěznou brankou. Pozitivem byla celozápasová hlasitá podpora nově vzniklého kotle, kterému hráči i po porážce přišli poděkovat.