15.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Béčko Mladého zabralo, v souboji rezerv přehrálo Kamenný Újezd, dvakrát se trefil Linhart

57. J. Komberec - 3. T. Linhart (p.) , 5. J. Kouba , 33. T. Linhart
18

Fotbalisté mládské rezervy v 15. kole III. třídy porazili béčko Kameňáku v poměru 3:1 a zvítězili teprve počtvrté v této sezoně. Hosty poslal do vedení po třech minutách Tomáš Linhart z pokutového kopu. O dvě minuty později navýšil skóre Kouba. Před koncem poločasu se podruhé trefil Linhart a bylo definitivně rozhodnuto. Po změně stran se domácí zmohli pouze na snížení, když se trefil Komberec.