17.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

10

SK Včelná u Českých Budějovic
Petr Křiváček (SK Včelná): Do zápasu jsme vstoupili příliš chladně, jak je bohužel našim zvykem a to musíme změnit. Kord když přijede tým, kterému jde o záchranu. Římov šlapal od začátku a díky tomu vedli již ve 12té minutě 2:0. Náš fotbal jsme začali hrát až druhý poločas, ale na vítězství to nestačilo. V samotném závěru mohl urvat vítěztví náš největší duch, ale jeho střela šla těsně kolem tyče. Ze zápasu bereme pouze bod a to je málo. Musíme si pořád opakovat, že soupeř se sám neporazí. Když budeme nadále hrát takto, tak splníme náš předsezónní cíl klidný střed tabule a to ovšem nechceme.

J. Žemlička [-] - O. Polanský [-] , P. Kladenský [-] , F. Pauch [-] , V. Šálek [-] , D. Tondl [-] , M. Jordán [-] , K. Novák [-] , V. Adamovský [-] , T. Jordán [-] , D. Novotný [-]

TJ Sokol Římov
J. Kothánek [-] - T. Carda [-] , P. Trník [-] , J. Martiš [-] , M. Kollár [-] , M. Koupal [-] , M. Bauer [-] , J. Kajgr [-] , J. Šuhaj [-] , Y. Hrakholski [-] , P. Žáček [-]

ŽK: 83. D. Tondl , 89. O. Polanský - 55. M. Bauer .
Hráči zápasu: P. Kladenský - P. Žáček .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: ŠPELINA Miloslav - ZAJÍČEK Václav (N), FUXA Jaroslav (N).