20.kolo, Plzeňský | Klatovy | III. třída , 2022-2023

--

--

Železná Ruda v janovickém azylu porazila lídra

6

Taktické utkání dvou podobných poločasů zvládla lépe Železná Ruda díky podařeným stadardním situacím.

Rychlý gól a taktické šachy

V sobotním zápase v Janovicích Železná Ruda hostila Kolinec a diváci se dočkali velmi defenzivního utkání. Železná Ruda ovládla zápas už v první desetiminutovce, kdy Martin Knakal využil standardní situaci a poslal svůj tým do vedení 1-0. Poté se hra zaměřila především na defenzivu, což vedlo k tomu, že další branku ani přehršel šancí diváci již v prvním poločase neviděli.

Druhá půle jako přes kopírák

Ve druhé půli jsme se dočkali stejného obrázku jako v první. Po autovém vhazování se prosadil David Holický a navýšil náskok domácích na 2-0. Ruda se pak soustředila především na defenzivu a hosté neměli dostatek sil a invence změnit ráz utkání. V posledních minutách si Kolinec přece jen tlak vytvořil a snažil se utkání zdramatizovat. Na nic kloudného však ve finální fázi nepřišel a utkání skončilo vítězstvím Železné Rudy 2-0.

FJ SRK Železná Ruda
K. Hach [-] - O. Vlach [-] , D. Greiner [-] , M. Knakal [-] , D. Holický [-] , V. Hájek [-] , J. Mareš [-] , O. Král [-] , J. Hacker [-] , J. Chalupský [-] , V. Máca [-]

TJ Sokol Kolinec
R. Honzík [-] - P. Vacherlon [-] , M. Reitmaier [-] , J. Horák [-] , V. Němec [-] , P. Vích [-] , K. Potužák [-] , P. Poledník [-] , V. Princ [-] , P. Altman [-] , D. Pasker [-]

ŽK: 43. J. Chalupský , 59. J. Mareš - 41. V. Němec .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Abraham Josef - KUBEŠ Miroslav (N), HONZÍK Ladislav (N).