1:3
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

03.06.2023 17:00

25.kolo, Divize D, 2022-2023


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Bystřice nestačila na Velkou Bíteš


Branky


6

Před necelou stovkou diváků domácí odehráli další nepovedené představení.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté po půli vedli

Bystřice prožívá zpackané jaro a takový byl i úvod zápasu. V 19. minutě se hosté dostali do brejku a postupoveli neuvěřitelně ve čtyřech na domácího brankáře. Merdita z pravé strany našel Macka a ten do prázdné brány otevřel skóre - 0:1. V prvním poločase už další branka nepadla a do kabin šli v lepší náladě hosté.

Hosté si vedení pohlídali

V 56. minutě hosté podnikli přímočarou akci středem hřiště, Petr ještě první střelu Kruly vyrazil, ale k dorážce se dostal Macek a hosté odskočili o dvě branky - 0:2. O šest minut později se domácm podařilo snížit. Malý táhl míč středem hřiště a pěknou přihrávkou poslal do sóla Prášila, který se trefil na zadní tyč - 1:2. Poslední slovo měli hosté. V 76. minutě využili hosté tragické rozehrávky domácích, Novotný si zasekl před obráncem míč a poslal jej neomylně k zadní tyči - 1:3. Poté už domácí nenašli dostatek morálních sil a ztratili další jarní duel.Sestavy


SK Bystřice nad Pernštejnem
M. Petr [-] - M. Svoboda [-] , M. Malý [-] , F. Adamec [-] , O. Toman [-] (46. M. Hofmann [-] ) , M. Prášil [-] , T. Vařejka [-] , R. Chudoba [-] , P. Blaha [-] , K. Vařejka [-] (61. A. Toman [-] ) , R. Sklenář [-]

FC PBS Velká Bíteš
M. Pelán [-] - D. Bartoš [-] , J. Sznapka [-] (79. V. Kamenský [-] ) , F. Krula [-] (72. M. Šimončič [-] ) , A. Macek [-] (72. Z. Traxl [-] ) , A. Merdita [-] , I. Shlaban [-] , M. Kozel [-] , R. Novotný [-] , P. Loup [-] , T. Šperka [-] (60. M. Zúbek [-] )

ŽK: 16. R. Chudoba , 88. M. Svoboda - 8. I. Shlaban .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Malimánek Marek - MACHOREK Jakub, NEJEZCHLEB Miroslav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Martin Mužátko

Expert: Daniel Bogdalík
Tip experta: výhra hostů

Myslím, že Bíteš zvládne zápas v Bystřici a zápas skončí 0:2.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích