Bystřice nestačila na Velkou Bíteš

6

Před necelou stovkou diváků domácí odehráli další nepovedené představení.

Hosté po půli vedli

Bystřice prožívá zpackané jaro a takový byl i úvod zápasu. V 19. minutě se hosté dostali do brejku a postupoveli neuvěřitelně ve čtyřech na domácího brankáře. Merdita z pravé strany našel Macka a ten do prázdné brány otevřel skóre - 0:1. V prvním poločase už další branka nepadla a do kabin šli v lepší náladě hosté.

Hosté si vedení pohlídali

V 56. minutě hosté podnikli přímočarou akci středem hřiště, Petr ještě první střelu Kruly vyrazil, ale k dorážce se dostal Macek a hosté odskočili o dvě branky - 0:2. O šest minut později se domácm podařilo snížit. Malý táhl míč středem hřiště a pěknou přihrávkou poslal do sóla Prášila, který se trefil na zadní tyč - 1:2. Poslední slovo měli hosté. V 76. minutě využili hosté tragické rozehrávky domácích, Novotný si zasekl před obráncem míč a poslal jej neomylně k zadní tyči - 1:3. Poté už domácí nenašli dostatek morálních sil a ztratili další jarní duel.

SK Bystřice nad Pernštejnem
M. Petr [-] - M. Svoboda [-] , M. Malý [-] , F. Adamec [-] , O. Toman [-] (46. M. Hofmann [-] ) , M. Prášil [-] , T. Vařejka [-] , R. Chudoba [-] , P. Blaha [-] , K. Vařejka [-] (61. A. Toman [-] ) , R. Sklenář [-]

FC PBS Velká Bíteš
M. Pelán [-] - D. Bartoš [-] , J. Sznapka [-] (79. V. Kamenský [-] ) , F. Krula [-] (72. M. Šimončič [-] ) , A. Macek [-] (72. Z. Traxl [-] ) , A. Merdita [-] , I. Shlaban [-] , M. Kozel [-] , R. Novotný [-] , P. Loup [-] , T. Šperka [-] (60. M. Zúbek [-] )

ŽK: 16. R. Chudoba , 88. M. Svoboda - 8. I. Shlaban .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Malimánek Marek - MACHOREK Jakub, NEJEZCHLEB Miroslav.