Okleštěk sestřelil Humolec

8

Domácí potvrdili roli favorita a vrátili se do čela tabulky.

Domácí po půli vedli

Favorit utkání přetavil svůj úvodní tlak ve dvě branky. Obě si na své konto připsal Tomáš Okleštěk. Nejprve v 17. minutě hosté nedokázali dostat míč z malého vápna, Robin Demeter jej nachystal Oklešťkovi a ten tvrdou ránou rozvlnil síť - 1:0. Poté hosté ztratili míč ve středu pole, Kříž ještě první šanci zlikvidoval, ale odražený míč si našel Okleštěk, který parádním lobem na zadní tyč zvýšil vedení svého celku - 2:0. Do přestávky už další branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté dokázali v 68. minutě zápasu zažehnout plamínek naděje. Maršík prošel středem hřiště jako nůž máslem a povedenou ránou na přední tyč zaskočil Chmiela - 2:1. Za dvě minuty už bylo vše při starém. Hosté se ještě po Demeterově přímém volném kopu ubránili, ale následný centr našel nekrytého Oklešťka, který hlavou dostal míč do sítě - 3:1. Další branka už nepadla.

TJ Start Brno
TJ Start Brno (web): Po zlepšeném výkonu oproti minulým zápasům jsme porazili hosty z Humpolce. Střelecky se dařilo Tomášovi Oklešťkovi, který proti svému oblíbenému soupeři nastřílel hattrick.

AFC Humpolec
Roman Veselý (trenér): Rozhodl vstup do utkání. Domácí nás potrestali za chyby. Ve druhé půli bylo vidět zlepšení, snížili jsme, ale na body to nestačilo.

F. Chmiel [-] - Š. Žalud [-] , M. Avdić [-] , M. Sedlo [-] , M. Hubr [-] - P. Demeter [-] , M. Pařízek [-] - D. Havlín [-] , L. Kaláb [-] (86. J. Jonáš [-] ) , T. Okleštěk [-] , A. Stasiuk [-]

T. Kříž [-] - D. Homola [-] (61. J. Pešek [-] ) , Š. Zástěra [-] , V. Šmíd [-] (46. A. Zástěra [-] ) , J. Maršík [-] , I. Popovych [-] , M. Havel [-] , A. Savi [-] , D. Šerý [-] (61. M. Kameš [-] ) , O. Luňáček [-] (46. J. Benáček [-] ) , M. Pecha [-]

ŽK: 69. D. Havlín - 55. J. Maršík , 60. D. Šerý , 69. Š. Zástěra .
Počet diváků: 190. Rozhodčí: SMÝKAL Miroslav - OGRODNÍK Vlastimil, PAVLICA Jiří.