1. J. Coufal , 46. M. Vrzal , 94. J. Coufal - 83. O. Toman
9

Domácí zvládli důležitý zápas a připisují si tři body.

Domácí po půli vedli

Domácí začali skvěle. Hned v úvodní minutě skóroval Jakub Coufal - 1:0. Paradoxně to s hrou domácích nic neudělalo. Žádné uvolnění, žádná lehkost. Naopak hosté převzali otěže hry a vytvořili si několik velmi dobrých příležitostí. Co nepochytal výborný Jakub Mazánek, zahodili hosté sami. A tak v závěru poločasu udeřili domácí z rohového kopu. Na načechraný míč na první tyč naskočil Milan Vrzal a prodloužil za druhou tyčku Veselého branky - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se v poločasové přestávce na sebe museli hodně zlobit. Ve druhé půli se totiž už do tolika šancí nedostali. Až v samém závěru. Sedm minut před koncem totiž hostující Toman snížil z blízka na 2:1. Domácí v závěrečné desetiminutovce několikrát hasili situaci na poslední chvíli. Brodští znervózněli, protože během druhého poločasu zahodili obrovské šance Víšek s Pabouskem. Nakonec pro domácí přinesl vysvobození gólem po individuální akci opět Jakub Coufal - 3:1.