Žďár otočil zápas se Ždírcem

9

Hosté vedli o dvě branky, ale nakonec nedosáhli ani na bod.

Po půli nerozhodně

Utkání začalo lépe pro hosty a v 5. minutě je po centru z levé strany poslal do vedení Veselský - 0:1. Hosté byli i nadále aktivnější a v 35. minutě se po rohovém kopu trefil pravou nohou k tyči Bureš - 0:2 .Domácí však nesložili zbraně a ve 40. minutě se trefil výstavní střelou z rohu vápna do šibenice Šerý - 1:2. Ve 45. minutě bylo vyrovnáno. Rohový kop našel hlavu Vitáska, který se prosadil hlavou - 2:2. Na poločasovou přestávku tak odcházeli spokojenější domácí.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhý poločas začali domácí tlakem a hrozili po sérii rohových kopů. Obrana hostů v čele s brankářem Gregorovským byla však dlouho pozorná a se štěstím odolávala. Narůstající tlak domácích nakonec přinesl v 72. minutě zaslouženou odměnu a po vykombinování hostující obrany se míč dostal na hranici vápna k Šerému, který se v takových situacích nemýlí - 3:2. Zbytek zápasu si domácí již pohlídali.