--

--

Kvítkovice doma za tři body

7

Druhý květnový víkend byl ve znamení zápasů 28. kola MSFL. Jak si vedlo Velké Meziříčí na hřišti Kvítkovic?

Domácí šli do vedení

Velké Meziříčí, které potřebuje body jako sůl, mělo v úvodních minutách optický tlak, ze kterého si však nic nevypracovalo.

Pak už šlápli na plyn domácí. V deváté minutě se domácí už radovali, poprvé udeřil Chovan - 1:0.

Do konce poločasu se ani jeden z týmů gĺově neprosadil a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí berou tři body

Ve druhém poločase se hosté snažili vyrovnat, ale v 69. minutě po ddruhé trefil Chovan - 2:0.

Za další čtyři minuty bylo pro hosty ještě hůže, když se trefil Rapavý - 3:0.

Hosté však ještě utkání zdramatizovali, když se v 85. minutě prosadil Dolejš - 3:1.

Do konce utkání se skóre neměnilo a domácí si připsali tři body!

FC Zlínsko
David Rojka - trenér: Druhá branka de facto rozhodla. Pak jsme přidali na 3:0, po standardní situaci. Jsem rád, že jsme konečně vsítili gól z rohu. Celkově jsem spokojený, osmdesát minut jsme hráli, co jsme potřebovali.